Sprawdzanie wyników Mini Lotto

Niegdyś Express Lotek , a od roku 2009 Mini Lotto – to jedna z najpopularniejszych w naszym kraju gier liczbowych, organizowanych przez Totalizator Sportowy . W zakładach typuje się 5 z 42 liczb. Możemy także zagrać systemem (opcja dostępna w kolekturach Totalizatora Sportowego), aby zwiększyć szansę na wygraną w Mini Lotto. W grze systemowej typuje się większą ilość liczb – od 6 do 12 spośród wszystkich dostępnych 42, a tym samym obstawia się wszystkie możliwe pięcioliczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć.

 
Stosunkowo niedroga zabawa (1 zakład kosztuje tylko 1, 25 zł), w której można wygrać aż 300 tysięcy złotych ! Najwyższa wygrana w Mini Lotto padła 31 grudnia 2015 w Nakle nad Notecią i wyniosła aż 366 518, 50 zł !
Liczby typuje się na blankietach dostępnych w kolekturach Totalizatora Sportowego , lub też na stronie lotto. pl i w aplikacji mobilnej.
Losowania Mini Lotto odbywają się każdego dnia o godz. 21:40 i transmitowane są na antenie TVP Info oraz na stronie www. lotto. pl. Wyniki Mini Lotka (także te archiwalne) sprawdzić można o każdej porze na stronie internetowej www. lotto. pl

 

Możesz również polubić…