Szybkie gry Totalizatora Sportowego

Wiele osób oczekuje dość szybkiej wygranej, jeśli już decyduje się na gry liczbowe. Dlatego też nie tylko standardowa gra Lotto jest obecnie bardzo popularna. Na jakie gry liczbowe można się zdecydować, aby szybko sprawdzić wynik losowania?
Jedną z najszybszych gier oferowanych przez Totalizator Sportowy jest Keno. W przypadku tej gry losowanych jest 20 z 70 numerów. Obstawić można maksymalnie 10 liczb. W przypadku gry takiej jak Keno tabela pokazuje, że w przypadku zakładu na 10 skreśleń drobną wygraną można uzyskać nawet wtedy gdy nie padnie żaden z wybranych numerów. Możliwe jest obstawianie także mniejszej liczby numerów. Tak samo jednak, jak w przypadku gry Multi Multi zmniejszenie liczby skreśleń jest równoznaczne z obniżeniem głównej nagrody.

 
Losowania Keno odbywają się co cztery minuty. Obecnie losowania trwają do późnej nocy, co daje możliwość grania w takich miejscach jak hotele.
Do szybkich gier można zaliczyć również te, których losowania odbywają się dwa razy dziennie. Tak jest w przypadku gry Multi Multi oraz Kaskada. W tym przypadku losowania są o godzinie 14. 00 i o 21. 40.

 

Możesz również polubić…