Interaktywne fiszki simple words. Nowoczesna metoda nauki języka obcego

Edukacja zdobywa nowy wymiar dzięki nowoczesnej technologii i urządzeniom, które ułatwiają naukę. Książki w wydaniu papierowym powoli są zastępowane e-bookami, oraz audio bookami. Słowniki mamy pod ręką dostępne w internecie, lub aplikacjach.

interaktywne fiszki simple words

Tradycyjne papierowe fiszki do nauki słówek, są zastąpione przez interaktywne fiszki simple words. W tradycyjnych fiszkach, czyli karteczkach do nauki słówek na jednej stronie kartoniku było słowo w ojczystym jeżyku, a na odwrocie tłumaczenie, lub w przypadku czasowników odmiana przez osoby.

Simple words fiszki też służą do nauki słownictwa z tą różnica, że są one dostępne w wersji multimedialnej. Możemy się uczyć z komputera, laptopa, tabletu, lub smartfona.

fiszki interaktywne simple words

Prawie każdy z nas ma telefon, z którym praktycznie się nie rozstaje, więc fiszki interaktywne simple words może mieć przy sobie i gdy znajdzie wolną chwilę może się uczyć. Codziennie życie daje wiele takich okazji, chociażby czekanie w kolejce do lekarza, podróż autobusem, czy tramwajem do pracy, itp. W tej metodzie chodzi o to by nowo poznane słówka powtarzać tak często jak to możliwe, do momentu aż zostaną w naszej pamięci utrwalone na zawsze.

Możesz również polubić…